متقاضیان عضویت در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی زیاد استبه گزارش ایرنا جواد خامسان روز یکشنبه در آیین بزرگداشت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در بیرجند افزود: جوانان و نوجوانان از بدو انقلاب تاکنون همواره پای کار بوده اند و جوانان و نوجوانان این استان زمانی در جنگ با نثار خونشان حماسه آفریدند و در مقاطعی هم در زمینه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … نقش آفرین بوده اند.
وی بیان کرد: تجربه نشان داده است هر جا جوانان حضور دارند و به آنها اعتماد کردیم بیشترین بهره وری را داشته ایم.
وی گفت: زیرساخت های فرهنگی این استان در شان جوانان نیست و ارتقاء آن نیازمند تلاش و نگاه ویژه مسئولان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: با توجه به اینکه شعار ‘هفتاد سال تلالو جوان باوری’ را در دستور کار قرار داده ایم، امیدواریم بتوانیم با تکیه بر این سرمایه اجتماعی زیرساخت های مورد نیاز را فراهم آوریم.
وی تصریح کرد: فعالیت جوانان به برنامه ریزی مدون و مشخص نیاز دارد و فقط نباید به یک طرح دادرس یا رفاقت مهر تکیه کنیم بلکه باید برای ثانیه به ثانیه وقت جوانان و نوجوانان برنامه ریزی کنیم زیرا جوانان سرمایه های اجتماعی ما هستند.
14 هزار و 300 نفر در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی عضو هستند.
کانون های دانش آموزی، غنچه های هلال، طلاب، روستایی و عشایری، جوانان دختر و پسر و دانشجویی از مهمترین کانون های موجود در سازمان جوانان هلال احمر این استان است که جوانان و نوجوانان در آن فعالیت می کنند.
تجلیل و تقدیر تعدادی از جوانان فعال جمعیت هلال احمر استان از برنامه های پایانی این آیین بود.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
*3215*3028*خبرنگار- محمدرسول ابراهیمی اسفدن*انتشار- رسول محمدحسنیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید