دو هکتار از اراضی ملی منابع طبیعی در بندرلنگه رفع تصرف شدروح الله وفاکیش روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با تلاش و پیگیری یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری بندرلنگه و به استناد تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت و حمایت از جنگل ها و مراتع کشور ، عوامل یگان حفاظت این اداره با همکاری ماموران انتظامی نسبت به تخریب اراضی تصرفی در منطقه کوردان از بخش مهران این شهرستان اقدام و آثار تصرف را به طور کامل از بین برده و پس از قلع و قمع ، اراضی ملی تصرفی به دولت بازگردانده شد.
وی ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده را بیش از یکصد میلیون ریال اعلام کرد و گفت: یگان حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان برای جلوگیری از هرگونه تخریب و تصرف بصورت مستمر در حال گشت زنی می باشد.
وفاکیش خاطرنشان کرد: این اداره آماده دریافت هر گونه خبر در مورد تخریب و تصرف اراضی ملی از جوامع محلی به ویژه روستاییان از طریق سامانه تلفنی 1504 است .
این مقام مسئول خاطرنشان کرد:یگان حفاظت منابع طبیعی اقصی نقاط هرمزگان از جمله بندرلنگه برای جلوگیری از هرگونه تخلف و تصرف به اراضی ملی حتی در روزهای تعطیل نیز از آماده باش کامل برخوردار است.
شهرستان بندرلنگه در 240 کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.
7198/ 6048
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده: خلیل تنیده
* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید