انهدام باند سارقان مسلح و کشف پنج کیلوگرم طلا و جواهر در زاهدانبه گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری روز یکشنبه با تشریح این عملیات اظهارداشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه از منزل یکی از شهروندان در شهر زاهدان بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه توسط کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان آغاز شد.
وی افزود: کارآگاهان جنایی با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی اعضای باند سارقان مسلح سابقه دار و حرفه ای شدند و آنان را تحت مراقبت خود قرار دادند.
وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هفت نفر از اعضای این باند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از این مکان پنج کیلوگرم طلا و جواهر و 28 عدد سکه طلا کشف و به مال باخته تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در بررسی سوابق سرکرده این باند مشخص شد وی به دلیل سرقت های متعدد در حبس بوده که پس از آزادی دوباره اقدام به سرقت مسلحانه کرده است.
وی خاطر نشان کرد: ماموران نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت جامعه از هیچ کوششی فرو گذار نخواهند کرد و اجازه جولان را به برهم زنندگان آرامش شهروندان نمی دهند.
3042**6081 خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید